Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 9
Novinky

Omezení fungování - přijetí krizového opatření v souvislosti s výskytem koronaviru

22.3.2020

Prémiová poukázka na 20.000,-

14.9.2017 Chcete s námi vydělávat? Víte o někom kdo si neví s prodejem nemovitosti rady? Víte o někom, kdo chce hned peníze a nechce řešit.. více »

Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Cesta Realit s.r.o. » Omezení fungování - přijetí krizového opatření v souvislosti s výskytem koronaviru

Omezení fungování - přijetí krizového opatření v souvislosti s výskytem koronaviru

22.3.2020

Milí naši zákazníci,
v návaznosti na Usnesení Vlády České republiky a přijetí krizového opatření v souvislosti s výskytem koronaviru sdělujeme, že po celou dobu karantény, jsme museli zavést následující opatření:


1. pobočka realitní kanceláře bude pro veřejnost uzavřena. Komunikace s klienty bude realizována prostřednictvím prostředků komunikace "na dálku" (email, telefon).

2. opatřením nejsou omezeny cesty do zaměstnání a k výkonu podnikatelské činnosti - tedy cesty realitních makléřů související s výkonem realitní činnosti, ale podle vyjádření ministerstva průmyslu a obchodu není možný ani kontakt, který by měl proběhnout za účelem nabírání nemovitostí ke zprostředkování prodeje, v nichž má klient své bydliště (tj. kde se klient skutečně zdržuje).
Osobní kontakt i v těchto situacích by měl proběhnout, jen pokud je to „nezbytně nutné“.

3. uzavírání či změny smluv jsou možné prostřednictvím prostředků na dálku, tedy prostřednictvím emailu, elektronicky podepsané, prostřednictvím datových schránek. Stejně tak bude možné sjednat prodloužení termínů plnění.

4. stejně tak prohlídky na nemovitostech se dají realizovat jedině „na dálku“ tedy pokud byste měli zájem o nemovitost, prosím kontaktujte našeho makléře a on Vám jistě vyjde vstříc a nemovitost Vám podrobně popíše, či pošle více fotografií, nebo video.

Věříme, že při vzájemném respektu a s ohledem na okolí, vše brzy naskočí do normálních kolejí a všechny záležitosti společně vyřešíme k všestranné spokojenosti.

Těšíme se, až budeme moct našim obchodním partnerům, tedy Vám všem, poskytovat plnohodnotné služby bez omezení.

Děkujeme Vaše Cesta Realit s.r.o.